Oferta

Doświadczenie i skuteczność

75% polskich rodzin to rodziny z dziećmi. Od 1992 roku komunikujemy się z nimi, budując jednocześnie rzetelną bazę danych. W zasięgu naszych bezpośrednich działań znajduje się już 90% procent mam noworodków i tyle samo klinik położniczych.

Jest to efekt ponad 20-letniej działalności na polskim rynku. Nasza oferta to skuteczne programy umożliwiające precyzyjną komunikację z rodzinami z dziećmi.

Kowalskich znamy od dziecka

Prowadzimy stałą komunikację z kobietami oraz ich rodzinami już od narodzin dziecka, a nawet wcześniej, w okresie ciąży. Pozwoliło nam to zdobyć ogromną wiedzę na temat rodzin z dziećmi i zbudować z nimi dobre relacje. Wiemy, jak zmienić je w korzystne działania dla Twojej marki. Naszą wiarygodność wzmacnia przynależność do międzynarodowej grupy partnerskiej Present-Service, która od ponad 50 lat działa w branży marketingu zintegrowanego w wielu krajach Europy i całego świata.

Ponad 3 miliony rodzin z dziećmi może znaleźć się w zasięgu Twoich działań marketingowych. Przekonaj się, co to oznacza dla Twojej marki!