Mamaklub

Mamaklub

90% polskich mam jest z nami w kontakcie. Fakt bycia matką już na zawsze zmienia sposób postrzegania świata. Mając tego świadomość stworzyliśmy Mamaklub – przestrzeń komunikacji dla młodych mam i kobiet w ciąży. Kontaktujemy się z mamami we wszystkich miejscach, którą są dla nich ważne - szkołach rodzenia, gabinetach lekarskich, szpitalach. Wydajemy poradnik, stworzyliśmy dedykowany mamom społecznościowy portal. Jest to serwis, gdzie mamy będą mogły być z sobą, zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i realnej.

Nasze narzędzia

9 Miesięcy

Komunikacja z przyszłą mamą

8 tysięcy paczek "9 Miesięcy" trafia każdego miesiąca do kobiet w ciąży. Program ten funkcjonuje w 470 szkołach rodzenia w całej Polsce. Dzięki wsparciu położnych docieramy do kobiet, które przygotowują się do narodzin dziecka: aktywnie poszukują nowych informacji, podejmują mnóstwo decyzji zakupowych, decydują się na remonty, modernizacje… Wszystko po to, by przygotować się do tej najważniejszej, przełomowej zmiany w życiu. W paczkach "9 Miesięcy" kobiety oczekujące dziecka znajdują poradniki, próbki produktów, katalogi, gadżety, ulotki.

Sprawdź, jak wiele korzyści przyniesie Twojej marce obecność w paczce "9 Miesięcy".

spytaj o szczegóły

Dzidziuś

Pierwszy prezent dla młodych mam

30 tysięcy paczek „Dzidziuś” otrzymują co miesiąc mamy nowonarodzonych dzieci. Wręczane przez położne w szpitalach, zawierają próbki produktów, poradniki, kupony rabatowe, ulotki. To pierwszy, idealny prezent dla mamy i jej dziecka. Współpracujemy z 400-oma szpitalami położniczymi, docierając do 90% wszystkich młodych mam w Polsce!

Od 1992 roku wręczyliśmy 8 milionów paczek „Dzidziuś”. Jest to program, który cieszy się niesłabnącym uznaniem ze strony matek. W pięciostopniowej skali (1 ocena najniższa, 5 - najwyższa) blisko 74% młodych mam przyznaje paczce „Dzidziuś” „piątkę” (badanie AT Research, 2014).
Na korzyść tej formy dotarcia przemawia wiele argumentów: optymalnie wybrany czas i miejsce wręczenia paczki, rekomendacje położnych i oczywiście pozytywna reakcja matek.

Do tego sukcesu zapraszamy również Twoją markę!

spytaj o szczegóły

Szkrab

Sampling do najmłodszych

Średnio 20 tysięcy paczek “Szkrab” trafia w jednej edycji do rodziców dzieci w żłobkach. Jest to kolejna, ważna faza życia rodziny. Paczka w ramach programu samplingowego wręczana jest przez opiekunkę, zawsze w miłym dla rodziców i dziecka momencie - święta, początek lub zakończenie roku szkolnego. To przekłada się na pozytywny odbiór paczek przez obdarowanych.

Czy chcesz, aby ich sympatia i zainteresowanie przeniosło się na Twoją markę?

spytaj o szczegóły

Paka przedszkolaka

Dla rodziców małych konsumentów

100 tysięcy przedszkolaków otrzymuje w jednej edycji zestaw samplingowy “Paka Przedszkolaka”. Rodzicom wręcza go wychowawczyni, najczęściej przy jakiejś radosnej okazji (Dzień Matki lub Dziecka, Mikołajki, Wielkanoc). Okoliczności, produkty dobrane do potrzeb rozwojowych dziecka i autorytet pracownika przedszkola powodują, że rodzice dobrze reagują na tak przeprowadzoną akcję samplingową.

Czy wiesz, że w 96%-ach rodzin dzieci mają wpływ na decyzje zakupowe dotyczące nie tylko zabawek, ale także samochodów, mebli, a nawet ubrań i kosmetyków dla rodziców? (badanie Polskiego Programu Jakość Obsługi, 2013)

Która z Twoich marek powinna znaleźć się w “Pace Przedszkolaka”?

spytaj o szczegóły

poradnik dla rodziców

75 000 egzemplarzy fachowego vademecum "Już jestem" trafia do młodych rodziców 4 razy w roku. Tworzą go specjaliści z dziedziny ginekologii, położnictwa, neonatologii, psychologii, żywienia oraz wychowania, a przekazują matkom położne. To doskonałe miejsce na reklamę i artykuł sponsorowany dotyczący produktów, które mogą zainteresować rodziny z dziećmi przed pierwszym rokiem życia. Sprawdź siłę dotarcia poradnika "Już jestem"!

spytaj o szczegóły
portal mamaklub.pl

portal mamaklub.pl

Portal codziennie niesie nowe informacje, współpracują z nami znakomici eksperci, a co najważniejsze – jest tam wiele miejsc, które tworzą same mamy dołączając zdjęcia, dzieląc się doświadczeniami, pasjami, przemyśleniami. Tutaj mogą czuć się swobodnie, spotykać z innymi mamami wymieniać doświadczenia i pozwolić nam poznać je bliżej. Dzięki temu dysponujemy wiedzą o ich zainteresowaniach, gustach i preferencjach zakupowych.

Z naszą pomocą możesz zmienić tę wiedzę w korzystnie działania martketingowe dla Twojej marki.

spytaj o szczegóły
baza danych e-matek

Baza danych e-matek

Kobiety kochają kupować w sieci

Juz 51% kobiet w wieku 25-44 lat robi zakupy przez internet. Na naszym serwisie znajdą wyjątkowe okazje zakupowe, mnóstwo kuponów, specjalnych ofert, konkursów. Nasz portal w związku z tym jest też kopalnią wiedzy o kupujących - o ich zainteresowaniach, preferencjach, gustach, zachowaniach zakupowych.

Z naszą pomocą możesz zmienić tę wiedzę w korzystne działania dla Twojej marki.

spytaj o szczegóły

Warsztaty dla mam

Spotkajmy się

Dobrze wiemy, jak ważne są dla mam bezpośrednie relacje i możliwość wspólnie spędzonego czasu z osobami, które są w podobnym momencie życia. Dlatego poza wirtualnymi dyskusjami organizujemy spotkania mam w realnym świecie. Nowe znajomości, wymiana doświadczeń, poczucie wspólnoty i zrozumienia, możliwość dania czasu samej sobie - to idealne warunki, by pokazać Twoją markę od jej najlepszej strony. Zobacz, w jak interesujący sposób możesz włączyć się w życie klientek Twojej marki

spytaj o szczegóły